PL | EN | GER O firmie Księgowość online Klienci Kariera Kontakt
Księgowość Kadry i Płace Usługi aktuarialne Podpis kwalifikowany Jakość Kapitał zagraniczny

Naszym zdaniem kluczem do zadowolenia klienta z biura rachunkowego jest dobra komunikacja i wymiana informacji.

Bez względu na odległość dzielącą biuro rachunkowe od siedziby klienta nasza księgowość jest zawsze blisko Zarządu dzięki naszym rozwiązaniom organizacyjnym i informatycznym.

W KPDA efekty pracy naszych księgowych możesz zobaczyć w każdej chwili. Korzystamy z internetowych aplikacji Strateo wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem, do których dostęp mają również nasi klienci.

Nie tylko masz wgląd w naszą pracę poprzez przeglądarkę, ale dostajesz skuteczne narzędzia do interpretowania danych, które pomogą w procesie podejmowania decyzji biznesowych.

Nasze raporty rozwiązują realne problemy, np:

zdarzyło Ci się zgubić fakturę lub zapłacić dwa razy za to samo? To są problemy występujące w każdej firmie ale w KPDA raport z takimi niewyjaśnionymi rozrachunkami możesz dostawać systematycznie np.: co tydzień. Teraz, żadna niewyjaśniona sprawa nie umknie.

odzyskaj VAT i skorzystaj z ulgi za złe długi. Nie przegap możliwości odzyskania VAT od niezapłaconych faktur, przeterminowanych ponad 2 lata. KPDA i aplikacja Strateo na bieżąco monitoruje twoje rozrachunki pod kontem możliwości wystawienia wezwania do zapłaty w celu odzyskania VAT od niezapłaconych faktur.

masz wielu dłużników i ciągle podejmujesz jakieś działania windykacyjne. Dajemy Ci narzędzia do uporządkowania w jednym miejscu wszystkich informacji o toczących się sprawach i problemach w należnościach. Systemy zdarzeń i znaczników pozwalą uporządkować i łatwo przeszukiwać rozrachunki.

 

 

Podstawowym zadaniem KPDA jako biura rachunkowego jest dostarczanie prawidłowej i czytelnej informacji o kondycji finansowej swoich klientów.

Naszą misją jest posiadanie przez Spółki pełnej, funkcjonalnej i przydatnej wiedzy pozwalającej podejmować słuszne decyzje biznesowe. Dlatego połączyliśmy idealnie prowadzoną przez KPDA księgowość z najlepszym w Internecie systemem controlingu on-line.

 

Encyklopedia Strateo

Aplikacja internetowa Strateo

Strateo facebook Strateo na Facebooku

youtube Strateo na Youtube

Księgowość online

Przykłady Panelu Zarządczego do profesjonalnych zastosowań controllingowych. Każdy klient KPDA może mieć dostęp przez przeglądarkę internetową do informacji o swojej spółce.

Panel Zarządczy KPDA

Dzięki możliwości dowolnego definiowania wyglądu i zwartości dostosujesz swój Panel Zarządczy do własnych potrzeb.

Panel Controllingowy KPDA

 

Controlling

Aby długofalowo z sukcesem prowadzić biznes potrzebna jest ciągła analiza osiąganych efektów. Dlatego każdy odpowiedzialny Zarząd powinien korzystać z narzędzi do analizy finansowej dostosowane do specyfiki biznesu i własnego stylu zarządzania.

Starając się zaspokoić potrzeby informacyjne naszych klientów wprowadziliśmy innowacyjną usługę dostępu do danych księgowych on-line. Za pomocą przeglądarki internetowej mogą Państwo uzyskać dostęp do danych finansowych oraz dokonywać oceny funkcjonowania jednostki. Nasze narzędzia doskonale wspierają rachunkowość zarządczą firmy.

Nie można również pominąć funkcji kontrolnych tej aplikacji. Dzięki niej w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu można śledzić sytuacje finansowo-majątkową firmy. Jest to doskonałe narzędzie nie tylko dla zarządu, ale również dla rad nadzorczych oraz właścicieli. Dzięki funkcjom budżetowania kosztów i przychodów uzyskuje się informację o stopniu wykonania zamierzonego planu w kontrolowanych jednostkach.


 

Wirtualny dyrektor finansowy

Kiedy tylko masz potrzebę możesz przez Internet uzyskać dostęp do aplikacji zarządzającej twoimi rozrachunkami. Uzyskasz pełny obraz należności i zobowiązań z podziałem na kontrahentów oraz okresy przeterminowania. Wiesz nawet jaka jest, dla każdej przeterminowanej faktury, naliczona wartość odsetek za zwłokę - wszystko w jednym czytelnym raporcie.

To jednak nie koniec. Dla wszystkich, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad finansami firmy przygotowaliśmy rozbudowany panel zarządczy, z którego dowiesz się dosłownie wszystkiego o swoich należnościach i zobowiązaniach. Możesz śledzić zmiany struktury należności w kolejnych miesiącach, sprawdzać ich oceny oraz szacować ryzyko dla twojej firmy.

Nasz system podpowiada, jakie należności są potencjalnie zagrożone nieściągalnością, dzięki czemu z wyprzedzeniem będziesz w stanie podjąć odpowiednie kroki. Oczywiście masz również pełną informację, jakie w kolejnych tygodniach będą wpływy i zapłaty z należności i zobowiązań.
Dzięki temu łatwiej będzie planować przepływy pieniężne w firmie i ewentualne zapotrzebowanie na zewnętrzne kredytowanie.

Cały system raportowania nie sprawdzałby się jednak, gdyby stosowane przez nas normy prowadzenia rachunkowości nie kładły tak dużego nacisku na poprawność księgowania rozrachunków z kontrahentami. Wiemy, że bieżące kontrolowanie należności i zobowiązań jest ważne nie tylko dla naszych klientów, ale również dla biura rachunkowego, gdyż daje nam pewność, że prowadzona księgowość jest prawidłowa.

Polityka prywatności