PL | EN | GER O firmie Księgowość online Klienci Kariera Kontakt
Księgowość Kadry i Płace Usługi aktuarialne Podpis kwalifikowany Jakość Kapitał zagraniczny

Klienci, którzy mają możliwość porównania usług świadczonych przez KPDA z usługami innych biur rachunkowych nie mają żadnych wątpliwości – KPDA jest najlepszym biurem w regionie.

Skoro jesteśmy tacy dobrzy to dlaczego nasza polisa ubezpieczeniowa jest na ponad milion złotych oraz dodatkowo wykupujemy polisę w obszarze odpowiedzialności za prowadzoną przez nas dokumentację kadrowo-płacową. To właśnie dlatego, że tak dużo wiemy o podatkach i znamy ryzyko z nimi związane jesteśmy pełni pokory dla tej tematyki. Nie wybieramy również dróg na skróty, które są prostsze, łatwiejsze ale mniej korzystne dla finansów klientów. Nie traktujemy również polisy ubezpieczeniowej jako jedynego gwaranta bezpieczeństwa bo jesteśmy świadomi, że najważniejsza jest nasza ciągle aktualizowana wiedza i zdobywane przez lata doświadczenie.

Bezpieczeństwo

Myśląc przede wszystkim o Państwa bezpieczeństwie zdecydowaliśmy się zawrzeć ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla biur rachunkowych w PZU S.A. na kwotę przekraczającą milion złotych, mimo że z wypłat odszkodowań nie musieliśmy do tej pory nigdy korzystać. Ubezpieczenie posiadamy dla komfortu i bezpieczeństwa naszych klientów.

Posiadamy uprawnienia do pełnienia funkcji przedstawiciela podatkowego, które jest wyrazem najwyższego zaufania organów podatkowych.Tytułem tym mogą szczycić się tylko spółki o niekwestionowanych kwalifikacjach w zakresie księgowości i podatków.

Polityka prywatności