PL | EN | GER O firmie Księgowość online Klienci Kariera Kontakt
Księgowość Kadry i Płace Usługi aktuarialne Podpis kwalifikowany Jakość Kapitał zagraniczny

Obsługujemy ponad setkę różnych firm i podmiotów, starając się dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb klienta. Jesteśmy przygotowani kadrowo i technicznie do obsługi dużych projektów księgowych takich jak organizacja i prowadzenie działów finansowo - księgowych w hurtowniach, szpitalach czy rozbudowanych firmach produkcyjnych.

dd

Firmy, które rozpoczynają działalność

Pomagamy w rejestracji spółki i załatwieniu wszelkich formalności w urzędach, doradzamy w kwestiach podatków i zatrudnienia pracowników. Skontaktuj się z nami aby poznać naszą ofertą Przyjazny Start skierowaną do nowozakładanych firm.

Małe i średnie firmy z Katowic i województwa ślaskiego

Są to najliczniejsi odbiorcy naszych usług, gdyż obsługa księgowości przez biuro KPDA to najbardziej optymalne rozwiązanie. Dogodne położenie komunikacyjne biura w samym centrum Katowic zapewnia łatwy kontakt. Raportowanie i controling dostarczają wszystkich informacji zarządczych jakie można uzyskać z księgowości, a dedykowany księgowy zapewni komfort współpracy. Jeżeli szukasz księgowośći w Katowicach i okolicach to biuro rachunkwe KPDA jest najlepszym wyborem.

Firmy z innych regionów

Dzięki możliwości wysyłki dokumentów pocztą lub kurierem możemy obsługiwać spółki z całej Polski. Wszelkie niezbędne raporty i informacje uzyskają Państwo poprzez Internet lub telefonicznie. Nawet czynności sprawdzające i kontrole Urzędu Skarbowego da się już przeprowadzić bez osobistego kontaktu. Bariera odległości nie ma już znaczenia, z czego chętnie korzystają spółki z Warszawy uzyskując lepszy standard księgowości w znacznie niższej cenie.

Firmy z kapitałem zagranicznym

Obsługujemy spółki z kapitałem zagranicznym z wielu krajów: Niemcy, Szwajcaria, Holandia, Dania, Anglia, Włochy, Izrael, Kanada … Świetnie rozumiemy potrzeby zagranicznych właścicieli, którzy chcą mieć kontrolę nad finansami swoich przedsiębiorstw dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla spółek z kapitałem zagranicznym.

Duże firmy, grupy kapitałowe

Niektórzy z naszych klientów to naprawdę duże spółki osiągające przychody rzędu kilkuset milionów złotych rocznie i zatrudniające kilkuset pracowników. Tak naprawdę to duże, wymagające przedsiębiorstwa najwięcej korzystają z obsługi KPDA. Tutaj liczą się: profesjonalna obsługa, doświadczenie, bezpieczeństwo, duże ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, dedykowany zespół księgowych oraz optymalny, stały koszt obsługi.

Spółki stosujące MSR i MSSF (IFRS)

Jeżeli księgowość w Państwa spółce musi być zgodna z MSSF to powierzenie jej specjalistom z KPDA jest najlepszym rozwiązaniem. Obsługujemy spółki notowane na rynkach regulowanych, spółki podlegające konsolidacji i same przeprowadzające konsolidacje, oddziały i spółki zależne od zagranicznych korporacji. We wszystkich tych podmiotach stosujemy MSSF jak również przygotowujemy raporty zgodnie z regulacjami krajowymi oraz rozliczenia dla celów podatkowych.

Gdy nie wiadomo co dokładnie kryje się w księgowości spółki

Zdarza się, że księgowy zniknie zostawiając po sobie dużo niedokończonych spraw. Zdarza się, że księgi są przenoszone z biura do biura i tak naprawdę nikt nie wie co zawierają. Zdarza się, że kontrola podatkowa wykrywa dużo błędów oraz zdarza się, że mimo wielu prób nie udaje się kierownictwu uzyskać żadnych sensownych informacji z księgowości. Jeżeli coś podobnego zdarzyło się również Państwu to znak, że czas rozpocząć współpracę z KPDA.

Klienci


 

 

„(...) Dotychczasowa współpraca przebiega płynnie i w sympatycznej atmosferze. Wysoko wykwalifikowana kadra rozwiązuje na bieżąco pojawiające się problemy związane z działalnością naszej firmy. Efekty pracy biura spełniają wszystkienasze oczekiwania , co pozwala nam polecić Spółkę KPDA jako profesjonalnego partnera w biznesie.”

KPDA oferta usług księgowych

Prezes Zarządu firmy Bipromet Ecosystem Sp. z o.o.

„Rzetelnie wykonywana praca, profesjonalna obsługa , a także otwartość i zaangażowanie pracowników firmy pozwala nam na pozytywną ocenę dotychczasowej współpracy. Cała dokumentacja księgowa oraz sprawozdania finansowe realizowane są terminowo i z należytą starannością.”

KPDA oferta usług księgowych

Menager Arcus-Air-Logistic Sp. z o.o.

„Rekomendujemy firmę KPDA jako profesjonalnego partnera w zakresie świadczenia usług księgowych i kadrowych. Poprzez kilkuletnią współpracę z naszą firmą możemy stwierdzić rzetelność usług, łatwość nawiązywania kontaktów oraz szybkość reakcji pracowników KPDA.”

KPDA oferta usług księgowych

Prezes spółki Kraj

„W naszej codziennej współpracy spotykamy się z miłą i rzetelną obsługą wykwalifikowanej kadry pracowniczej tegoż biura, służącej w każdej sytuacji fachowym podejściem do rozwiązywania występujących problemów.”

KPDA oferta usług księgowych

Firma Thermo Systems

„Najlepszym dowodem jakości naszej współpracy poza naszym zadowoleniem jest brak jakichkolwiek uwag ze strony urzędów. Z odpowiedzialnością i dobrym poczuciem rekomendujemy współpracę z KPDA.”

KPDA oferta usług księgowych

Prezes Spółki Betlej & Partners

„Długoletnie doświadczenie i współpraca z KPDA pozwala nam stwierdzić, że biuro rachunkowe KPDA wyróżnia się solidnością, terminowością, rzetelnością oraz dużą wiedzą fachową co również potwierdzają kontrole skarbowe, które do chwili obecnej nie wykazały żadnych uchybień.”

KPDA oferta usług księgowych

Zarząd Zakładów Mechanicznych Pamet Sp. z o.o.

„Na szczególne zwrócenie uwagi zasługuje profesjonalizm całego zespołu oraz wszechstronne wykształcenie pracowników merytorycznych.”

KPDA oferta usług księgowych

General Manager All Ride Moto Sp. z o.o.

„Wysoka jakość obsługi, przejawiająca się w indywidualnym podejściu do klienta, zaangażowaniu i profesjonalizmie daje nam poczucie bezpieczeństwa oraz komfort, pozwalający w pełni skupić się na rozwoju firmy.”

KPDA oferta usług księgowych

Prezes i W-ce Prezes Zarządu, Wolfs Corporation Sp. z o.o.

„Biuro rachunkowe KPDA wyróżnia się solidnością, terminowością, rzetelnością oraz dużą wiedzą fachową. Potwierdzają to kontrole skarbowe, które do chwili obecnej nie stwierdziły żadnych uchybień.”

KPDA oferta usług księgowych

Członek Zarządu Huntington Polska Sp. z o.o.

„Pragniemy zwrócić uwagę na wysoką jakość obsługi klienta. Wszelkie nasze wątpliwości czy pytania są przez biuro rachunkowe KPDA wyjaśniane na bieżąco i z dużą precyzją. Pracownicy firmy wykazują się dużym doświadczeniem oraz znajomością specyfiki rynku usług księgowo finansowych.”

KPDA oferta usług księgowych

Prezes Zarządu Wolf- Developer Sp. z o.o.

„Biuro rachunkowe KPDA cechuje fachowość, terminowość oraz solidność.”

KPDA oferta usług księgowych

Head of Generali PPF Invest Poland

„Po trzyletniej współpracy możemy z całą stanowczością stwierdzić, że wybór tego właśnie biura rachunkowego był jak najbardziej trafny.”

KPDA oferta usług księgowych

Prezes Zarządu Blumar Sp. z o.o.

„Niewątpliwe atuty tej firmy to indywidualne podejście do Klienta, rzetelne i fachowe podejście do zagadnień księgowych oraz kadrowo-płacowych.”

KPDA oferta usług księgowych

Wiceprezes, Twoje Zdrowie

„Z prawdziwą przyjemnością myślimy o dalszej współpracy z firmą KPDA, co jednocześnie skłania nas do polecenia innym firmom usług świadczonych przez to biuro.”

KPDA oferta usług księgowych

Zarząd Silesia Games Sp. z o.o.

„Nasza dotychczasowa współpraca zaskutkowała wypracowanie skutecznych i solidnych procedur i rozwiązań będących podstawą do dalszego rozwoju i wzrostu naszej firmy na polskim rynku.”

KPDA oferta usług księgowych

Dyrektor Sprzedaży, Mecalac Polska sp. z o.o.

„Terminowość, fachowość i rzetelność to główne atuty biura.”

KPDA oferta usług księgowych

F.H.U. Kaoma

„Jesteśmy przekonani o jakości świadczonych dla naszej firmy usług księgowo-kadrowych i z przyjemnością rekomendujemy KPDA jako rzetelnego partnera do prowadzenia księgowości.”

KPDA oferta usług księgowych

Prezes Zarządu Gyncentrum Clinic

„Współpraca z KPDA daje nam poczucie bezpieczeństwa oraz komfort pozwalający w pełni skupić się na rozwoju firmy.”

KPDA oferta usług księgowych

Prezes Zarządu Europharma M.Rachtan Sp. z o.o.

„Biuro rachunkowe KPDA wykazało się dużą rzetelnością i elastycznością podczas naszej współpracy.”

KPDA oferta usług księgowych

Duos Pharm Sp. z o.o.

Polityka prywatności