PL | EN | GER O firmie Księgowość online Klienci Kariera Kontakt
Księgowość Kadry i Płace Usługi aktuarialne Podpis kwalifikowany Jakość Kapitał zagraniczny

Stabilny rozwój i profesjonalne zaplecze kadrowe sprawiło, że jesteśmy cenionym partnerem na rynku usług finansowo-księgowych.

KPDA w liczbach

[1998]
data rozpoczęcia działalności,
to ponad 20 lat doświadczenia.

[15]
certyfikowanych księgowych

zatrudnionych na umowę o pracę.

[56]
pracowników to ogromny
potencjał wiedzy i możliwości.

[12]
osobowy dział wyspecjalizowany
w sprawach kadrowo-płacowych.

[2]
lokalizacje biur dla wygody klientów:
w Katowicach i Gliwicach.

Księgowość Podatki Doradztwo Audyt

Szanowni Państwo,
Witamy na stronie KPDA


Mamy nadzieję, że odnajdziecie tu Państwo wszystkie interesujące informacje, które skłonią Państwa do nawiązania współpracy z biurem rachunkowym KPDA, a także pozwolą na bieżąco śledzić opracowywane przez nas rozwiązania wspomagające prowadzenie firmy. Naszym celem jest nie tylko dostarczanie najlepszych rozwiązań księgowych, ale również dbanie o pełne bezpieczeństwo oferowanych usług. Dzięki współpracy z KPDA będą mogli Państwo skoncentrować się na prowadzeniu biznesu wiedząc, że nad księgowością czuwają profesjonaliści.

To jednak nie wszystko. Realizujemy szereg różnorodnych usług finansowych, prawnych oraz księgowych, dzięki czemu obsługujemy naszych partnerów kompleksowo. Jako biuro rachunkowe jesteśmy stale otwarci na potrzeby swoich klientów i wymagania rynku, starając się poszerzać swoją ofertę o nowe usługi. Aby nasi klienci mogli na bieżąco otrzymywać sprawozdania księgowe, wprowadziliśmy innowacyjną usługę bezpośredniego dostępu do danych finansowo-księgowych przez internet. Opracowujemy system controlingu, który zapewni naszym klientom jeszcze lepszy wgląd w aktualną sytuację firmy.

Nowoczesne rozwiązania budujemy na solidnej bazie wieloletnich doświadczeń. Dzięki temu, że właścicielami KPDA są biegli rewidenci, spółka mogła skorzystać z przewagi sprawdzonych standardów księgowych już w momencie swojego utworzenia, a z każdym rokiem działalności umacniać swoją pozycję pomnażając wiedzę i optymalizując mechanizmy funkcjonowania.
Jednak głównym atutem KPDA są jej pracownicy - zawsze skoncentrowani na podejmowaniu nowych wyzwań i wyznaczający wysoki standard oferowanych przez nas usług rachunkowych.

Świadomość zmian rynkowych i dostosowanie do nich prowadzonej przez nas księgowości oraz indywidualne podejście do klienta sprawiają, że KPDA to solidny i niezawodny partner.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Do usług.

Zarząd KPDA POLSKA Sp. z o.o.

Polityka prywatności